Rozbalit celou nabídku

upoutávkový obrázek k článku: Den pro dětskou knihu

24.11.2015

Den pro dětskou knihu

Knihovna V. Štecha ve Slaném pořádá v sobotu 28. listopadu 2015 od 8:30 do 12:30 hodin ve všech prostorách knihovny program pro děti – Den pro dětskou knihu. K vidění bude loutkové divadlo, beseda se spisovatelem M. Kratochvílem, prodej knih z nakladatelství Albatros, tvořivé dílny pro děti, burza knih aj. Vstupné na celý program 50 Kč, beseda a divadlo po 30 Kč.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Slavnosti světla

24.11.2015

Slavnosti světla

V sobotu 28. listopadu vypukne vánoční atmosféra již od 10 hodin na Masarykově náměstí, kde se bude konat adventní tržiště. Od 16 hodin je připravena pohádka pro děti o sněhulácích a samotné slavnostní rozsvícení vánočního stromu a vánočního osvětlení města proběhne od 7 hodin.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Odstávka systémů občanských průkazů a cestovních dokladů

23.11.2015

Odstávka systémů občanských průkazů a cestovních dokladů

POZOR!!! Ve dnech od 24.12.2015 do 31.12.2015 nebude možné z důvodu odstávky systému požádat o občanský průkaz se strojově čitelnými údaji nebo o cestovní doklad se strojově čitelnými údaji, ani si tyto převzít. Důvodem plánované odstávky informačních systémů MV ČR je přechod na nový technický systém, který bude muset reflektovat na legislativní změny.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Podzimní koncert v kapli Zasnoubení Panny Marie

23.11.2015

Podzimní koncert v kapli Zasnoubení Panny Marie

V pátek 27. listopadu v 19 hodin proběhne v muzejní kapli vzpomínkový koncert na prof. Otakara Martinovského, významného slánského hudebníka, vysokoškolského pedagoga a klavírního virtuosa. Programem koncertu je Trio Es dur Wolfganga Amadea Mozarta, Smyčcový kvartet F dur Antonína Dvořáka a Smyčcový kvartet č. 2 Ivany Loudové.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Když vodník Kleofáš žil na Slánsku

20.11.2015

Když vodník Kleofáš žil na Slánsku

Ve středu 25. listopadu v 17 hodin bude v malé galerii muzea představena dětská kniha s názvem: Když vodník Kleofáš žil na Slánsku. Knížka je určena především dětem a vypráví příběhy vodníka, který se pohybuje na Slánsku v době obrozeneckého 19. století. Autorkou knihy je známá česká spisovatelka PhDr. Zora Dvořáková (předsedkyně redakční rady Slánského obzoru a členka výboru Klubu Milady Horákové).

upoutávkový obrázek k článku: Novinky na stránkách kultura.slansko.cz

13.11.2015

Novinky na stránkách kultura.slansko.cz

Se začátkem nové sezóny jsme sjednotili kulturní programy, ale i prezentaci tří nejvýznamnějších městských kulturních institucí – Městského divadla Slaný, Městského kina Slaný a Městského centra Grand – pod "jednu střechu". Všechny kulturní programy tak nyní najdete na stránkách www.kultura.slansko.cz.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Úřad práce - Informace k výměně ZTP průkazů

29.10.2015

Úřad práce - Informace k výměně ZTP průkazů

V průběhu roku 2015 bude Úřad práce postupně měnit průkazy osob se zdravotním postižením.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Informace o průběhu prací v Husově ulici

26.10.2015

Informace o průběhu prací v Husově ulici

Upozornění - Z důvodu napojení a výměny vodovodního řadu bude ve středu 28.10.2015 od 7:00 do 12:00 uzavřena křižovatka ulic Kynského, Soukenická a Husova ulice (u prodejny Baťa). Prosíme o sledování aktuálního dopravního značení, dodržování bezpečnostních opatření a děkujeme za vstřícnost a trpělivost při realizaci projektu.
Zobrazit podrobnosti

upoutávkový obrázek k článku: Vlastimil Vondruška ve Slaném

20.10.2015

Vlastimil Vondruška ve Slaném

Knihovna V. Štecha Slaný pořádá setkání se spisovatelem historických románů Vlastimilem Vondruškou, které se bude konat dne 24.11.2015 od 17 hodin v Dividýlku Hotelu Hejtmanský dvůr. Předprodej vstupenek je od 19.10. v Oddělení pro dospělé. Vstupné 70 Kč.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Oznámení - Plavání s Bořkem se chýlí ke konci

19.10.2015

Oznámení - Plavání s Bořkem se chýlí ke konci

Celoroční projekt na podporu zdravého životního stylu "S Bořkem do bazénu aneb doplavme až do Legolandu", který byl spuštěn z kraje letošního roku, pomalu končí. Již necelé dva měsíce zbývají, kdy děti od 3 do 11 let mohou využít možnosti zaplavat si zdarma ve slánském bazénu. Slavnostní losování o zájezdy do Legolandu a dalších cen bude probíhat v sobotu 5. prosince 2015 v prostorách Aquaparku. Pro děti bude vstup zdarma. Upozorňujeme všechny, že výhry obdrží jen ti, kteří budou přítomni. Podrobnější informace najdete v prosincové Slánské radnici. Sledujte také webové stránky města, Aquaparku nebo Infocentra.

upoutávkový obrázek k článku: Knihovna ve Slaném pořádá soutěž nejen pro základní školy

15.10.2015

Knihovna ve Slaném pořádá soutěž nejen pro základní školy

Knihovna Václava Štecha ve Slaném vyhlašuje soutěž O nejkrásnější vánoční stromek. Jedná se o druhý ročník soutěže o putovní trofej - stromek Knihovny Václava Štecha. Zúčastnit se jí mohou kolektivy základních škol, domovů dětí a mládeže a zájmových a profesních sdružení ze Slaného a jeho okolí.
Zobrazit podrobnosti

upoutávkový obrázek k článku: Upozornění na odpojení části městského rozhlasu

30.07.2015

Upozornění na odpojení části městského rozhlasu

V důsledku rekonstrukce Husovy ulice je od 20. července 2015 do doby položení nových kabelů v Husově ulici mimo provoz část městského rozhlasu, konkrétně v ulicích Husova, Třebízského, Navrátilova, Brožovského, Šultysova, Záfortenská, Smečenská, Jiráskova a v části města vyznačené na následující mapě.
Přejít na odkaz

Archív novinek a zajímavostí

Slánský VideoMagazín CzechPoint Slánská radnice

Důležité informace 

Rozdělení finančních příspěvků z rozpočtu města na pořádání kulturních akcí v roce 2015.

Rozdělení finančních příspěvků z rozpočtu města pro sportovní a zájmové organizace na činnost a granty na rok 2015.

BIO odpad - Termíny svozu bioodpadu pro rok 2015

Komunální odpad - Oznámení k místnímu poplatku za provoz systému shromažďování, sběru , přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů pro rok 2015

Informování e-mailovou poštou - podrobnosti o zasílány aktuálních informací z městského úřadu týkající se např. výluk v dodávkách médií, upozornění na splnění poplatkových povinností, nebo pozvánkek na akce města...

Trhy na náměstí - Rozpis trhů na Masarykově náměstí ve Slaném konaných v roce 2015.

Stání silničních motorových vozidel - ceník platný od 1.1.2015 za užití místních komunikací nebo jejich určených úseků vymezených v nařízení Města Slaný č. 1/2013 k stání silničních motorových vozidel.

Vlastnictví nemovitostí - úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových vyzývá vlastníky nemovitostí, kteří nejsou dostatečně určitě označeni v katastru nemovitostí, aby se přihlásili ke svému vlastnictví uvedené nemovitosti. Nepodaří-li se vlastníka zjistit po uplynutí 10 let, stane se nemovitost vlastnictvím státu.

Aktuálně z úřední desky 

Servis

Software pro prohlížení dokumentů:

office Rozšíření office 2003 (.docx, .xlsx)

docProhlížeč WORD 2003 (soubory .doc)

xlsProhlížeč EXCEL 2003 (soubory .xls)

pdfProhlížeč Adobe Reader (soub. .pdf)

flashplayerPřehrávač online videa (videomag.)

Mějte aktuální informace jako první:

rss Odebírejte RSS zdroj meuslany.cz

Více informací o RSS a jak jej používat

Praktické a zajímavé

 
© MěÚ Slaný 2007, RSS, Prohlášení o přístupnosti, Kontakty, Napište nám, Webmaster: Tomáš Salaba
Městský úřad Slaný, Velvarská 136, 274 01 Slaný, ústředna: 312 511 111, fax: 312 522 771
Stránky vytvořil: Jaroslav Cvrček - Acheta.com, hosting: ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.