Rozbalit celou nabídku

upoutávkový obrázek k článku: Záměr na využití prostoru v lokalitě Na Dolíkách v místech, kde dříve stávala socha

19.01.2017

Záměr na využití prostoru v lokalitě Na Dolíkách v místech, kde dříve stávala socha

V pondělí 23.1.2017 proběhne od 17:30 hodin v budově 3. ZŠ Slaný veřejné projednání týkající se využití prostoru "po soše" v lokalitě Na Dolíkách. Občané se zde budou moci seznámit s již vypracovanými návrhy. Další nápady jsou přirozeně vítány. Prosíme zejména obyvatele této lokality, aby se projednávání ve vlastním zájmu zúčastnili a pomohli tak najít optimální řešení.

upoutávkový obrázek k článku: Zápis do mateřských škol ve Slaném

18.01.2017

Zápis do mateřských škol ve Slaném

Zápis do všech mateřských škol zřízených městem Slaný se bude konat ve středu 10.5.2017 v době od 10:00 do 17:00 a ve čtvrtek 11.5.2017 v době od 10:00 do 16:00.
Důležitou změnou vyplývající z novely školského zákona je skutečnost, že od počátku školního roku, který následuje po dni, kdy dítě dosáhne pátého roku věku, až do zahájení povinné školní docházky, je pro děti předškolní vzdělávání povinné a je po celou dobu poskytováno bezúplatně.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Informace ohledně zápisu do 1. tříd v roce 2017

18.01.2017

Informace ohledně zápisu do 1. tříd v roce 2017

Zápis do 1. tříd se přesunuje z ledna na duben. Spádové oblasti jednotlivých základních škol upravuje obecně závazná vyhláška č. 6/2016, kterou můžete nalézt na stránkách města.
Pokud jste rozhodnuti, že dáte dítěti odklad, máte na vyřízení podkladů čas pouze do termínu zápisu. A jelikož jsou pedagogicko-psychologické poradny opravdu zahlceny, je vhodné požádat o vyšetření v poradně v dostatečném předstihu před zápisem. O samotném odkladu si můžete rozhodnout i později.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Poděkování z Bolatic

18.01.2017

Poděkování z Bolatic

Na městský úřad k rukám pana starosty dorazil velice příjemný dopis z Bolatic. Upřímné poděkování za pomoc při obnově obce po 2. světové válce a srdečné přání přátelství a spokojeného života je adresováno všem občanům Královského města Slaný.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Anketa o nejúspěšnější sportovce roku 2016 zná vítěze

16.01.2017

Anketa o nejúspěšnější sportovce roku 2016 zná vítěze

Ve středu 11. ledna 2017 se uskutečnilo v Městském divadle ve Slaném slavnostní vyhodnocení sportovní ankety Nejúspěšnější sportovec města za rok 2016. Jejím smyslem nebylo "pouhé" ocenění nejlepších, ale zejména prezentace sportovní činnosti a poděkování všem, kteří se na sportování ve Slaném podílejí. Anketa si získala oblibu široké veřejnosti a stala se tradičním svátkem sportu v našem městě.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Další porušení dobrých mravů a principů politické kultury

12.01.2017

Další porušení dobrých mravů a principů politické kultury

Vyjádření k obviněním, která padla na adresu uvolněného člena rady města Slaný Ing. Pavla Bartoníčka.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Bezplatné energetické poradenství

06.01.2017

Bezplatné energetické poradenství

Přemýšlíte nad umístěním solárních panelů, o dotacích na zdroje tepla nebo o zateplení objektů? Nevíte si rady? Využijte nezávislé bezplatné konzultace, které probíhají pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Anketa na projekt Háje

05.01.2017

Anketa na projekt Háje

Máte zajímavý nápad na budoucí využití lesoparku Háje? Sdělte nám ho! Vyplňte lístek s nápady, případně nakreslete do mapy přiloženého souboru to, co chcete a odevzdejte ho na jedno ze sběrných míst. Listy k projektu s informacemi a mapou můžete stáhnout níže, nebo si můžete vytisknuté listy vyzvednout na sběrných místech.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Vyhlášení grantového řízení o poskytnutí dotace z rozpočtu města pro sportovní a zájmové organizace

30.11.2016

Vyhlášení grantového řízení o poskytnutí dotace z rozpočtu města pro sportovní a zájmové organizace

Vyhlášení zahájení grantového řízení o poskytnutí dotace z prostředků městského rozpočtu pro sportovní a zájmové organizace v roce 2017 dle přijatých Zásad o poskytování dotace z rozpočtu města Slaného pro sportovní a zájmové organizace se sídlem na území města Slaného.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Nejúspěšnější sportovec roku 2016

03.01.2017

Nejúspěšnější sportovec roku 2016

Dne 11. ledna 2017 od 18 hodin proběhne v Městském divadle Slaný vyhlášení ankety o nejúspěšnějšího sportovce loňského roku. Pokud máte zájem o vstupenky, je možné si je vyzvednout v podatelně městského úřadu na adrese Velvarská 136. Vstupenky jsou zdarma.
Přejít na odkaz

Archív novinek a zajímavostí

Slánský VideoMagazín Lepší místo Slánská radnice

Důležité informace 

Rozdělení finančních příspěvků z rozpočtu města na pořádání kulturních akcí v roce 2016.

RDK poskytuje informace o odstávkách jednotlivých kotelen, včetně informativního rozpisu odstávek.

Rozdělení dotací z rozpočtu města pro sportovní a zájmové organizace na činnost a granty na rok 2016.

Stání silničních motorových vozidel - ceník platný od 1.1.2016 za užití místních komunikací nebo jejich určených úseků vymezených v nařízení Města Slaný č. 1/2013 k stání silničních motorových vozidel.

Komunální odpad - Oznámení k místnímu poplatku za provoz systému shromažďování, sběru , přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů pro rok 2017.

Informování e-mailovou poštou - podrobnosti o zasílány aktuálních informací z městského úřadu týkající se např. výluk v dodávkách médií, upozornění na splnění poplatkových povinností, nebo pozvánkek na akce města...

Vlastnictví nemovitostí - úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových vyzývá vlastníky nemovitostí, kteří nejsou dostatečně určitě označeni v katastru nemovitostí, aby se přihlásili ke svému vlastnictví uvedené nemovitosti. Nepodaří-li se vlastníka zjistit po uplynutí 10 let, stane se nemovitost vlastnictvím státu.

Aktuálně z úřední desky 

Servis

Software pro prohlížení dokumentů:

office Rozšíření office 2003 (.docx, .xlsx)

docProhlížeč WORD 2003 (soubory .doc)

xlsProhlížeč EXCEL 2003 (soubory .xls)

pdfProhlížeč Adobe Reader (soub. .pdf)

flashplayerPřehrávač online videa (videomag.)

Mějte aktuální informace jako první:

rss Odebírejte RSS zdroj meuslany.cz

Více informací o RSS a jak jej používat

Praktické a zajímavé

 
© MěÚ Slaný 2007, RSS, Prohlášení o přístupnosti, Kontakty, Napište nám, Webmaster: Tomáš Salaba
Městský úřad Slaný, Velvarská 136, 274 01 Slaný, ústředna: 312 511 111, fax: 312 522 771
Stránky vytvořil: Jaroslav Cvrček - Acheta.com, hosting: ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.