Rozbalit celou nabídku

upoutávkový obrázek k článku: Dočasně zvolený zástup bude zajišťovat běžný chod úřadu

29.08.2016

Dočasně zvolený zástup bude zajišťovat běžný chod úřadu

Mgr. Josef Herčík, který vykonává funkci tajemníka Městského úřadu Slaný, je již delší dobu v pracovní neschopnosti. Z důvodu zajištění běžného chodu úřadu bylo nutné za něho zvolit zástup. Zástupcem tajemníka je, po dobu jeho nepřítomnosti, paní Petra Budilová, která sídlí na Masarykově náměstí č. 160, Správní odbor, ve vestibulu budovy - druhé dveře vpravo. Tel: 312 511 180.

upoutávkový obrázek k článku: Umělci slánské Trhliny I.

29.08.2016

Umělci slánské Trhliny I.

V sobotu 10. září 2016 v rámci Dnů evropského dědictví bude Vlastivědné muzeum, Velvarská brána a Národopisné muzeum ve Třebízi otevřeno od 9 do 17 hodin. V galerii muzea v 10 hodin zahajuje Město Slaný a Vlastivědné muzeum výstavu obrazů, kreseb a grafiky "Umělci slánské Trhliny I." Těšíme se na Vaši návštěvu.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Hurá do školy

29.08.2016

Hurá do školy

Starosta města, Mgr. Martin Hrabánek, zve všechny děti a rodiče na Masarykovo náměstí ve Slaném! Dne 1.9.2016 od 15 hodin je připraven program Hurá do školy! Vystoupí oblíbená skupina MAXIM TURBULENS a další.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Restaurace Ungelt bude pokračovat

26.08.2016

Restaurace Ungelt bude pokračovat

Slaný nepřijde o oblíbenou restauraci přímo v centru města na náměstí. Přestože dojde ke změně provozovatele, pohostinské služby budou dále provozovány.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Město Slaný se zapojilo do projektu Lepší místo

25.08.2016

Město Slaný se zapojilo do projektu Lepší místo

V rámci otevřeného a vstřícného přístupu úřadu vůči občanům se město Slaný zapojilo do systému Lepší místo. Tento systém eviduje jednotlivé tipy – návrhy, připomínky, závady a požadavky od občanů, a umožňuje předávat úkoly příslušným odborům nebo úředníkům. Celkově tedy napomáhá k rychlejšímu zaznamenání a vyřešení problému.
Zobrazit podrobnosti

upoutávkový obrázek k článku: Nepříjemný zápach

24.08.2016

Nepříjemný zápach

Nepříjemný zápach, který již několik dní znepříjemňuje život nejen Slaňáků, je biologického původu. Na většině zemědělsky obhospodařovaných pozemcích již došlo ke sklizni obilí a před dalším osetím je nutné pole pohnojit organickým materiálem. Prosíme tedy všechny občany o toleranci a shovívavost při realizaci tohoto postupu, který je nutný a provádí se každoročně.
Zobrazit podrobnosti

upoutávkový obrázek k článku: Archeologický koutek pro děti ve Vlastivědném muzeu v Slaném

05.08.2016

Archeologický koutek pro děti ve Vlastivědném muzeu v Slaném

V rámci rozšíření dětského koutku muzea byla v archeologické expozici pro děti instalována cvičná sonda s ukázkami archeologických nálezů. Malí návštěvníci expozice si mohou vyzkoušet, jak probíhá práce archeologa při výzkumu na tábořišti lovců mamutů. Prakticky poznají, jak se odkrývají archeologické nálezy v terénu a také se na pracovních listech seznámí s tím, co se s archeologickými nálezy stane, když skončí terénní výzkum.

upoutávkový obrázek k článku: (NE)obyčejné prázdniny s knihovnou 2016

08.07.2016

(NE)obyčejné prázdniny s knihovnou 2016

(NE)obyčejné prázdniny s knihovnou 2016 v zahradě kina. Divadélka – dílničky – scénická čtení – předčítání – turnaje ve stolních hrách. Pro děti s rodiči a prarodiči, staršími sourozenci. V případě deště v knihovně.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Výtvarná soutěž s Karlem IV.

13.06.2016

Výtvarná soutěž s Karlem IV.

Královské město Slaný a Vlastivědné muzeum ve Slaném vyhlašují soutěž pro mladé umělce s císařem a králem Karlem IV. na téma jeho 700. výročí narození a vztah k našemu městu. Soutěž je určena pro žáky II. stupně ZŠ, ZUŠ a studenty středních škol. Svá umělecká díla odevzdávejte nejpozději do 16.9.2016 na podatelně MěÚ. Umělecká díla budou vystavena v rámci výstavy o Karlu IV. a významných královských výročích ve Vlastivědném muzeu ve Slaném od 5. října 2016.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Tajemná noční procházka pro děti (od 8 let)

24.08.2016

Tajemná noční procházka pro děti (od 8 let)

První kroky do hloubi slánských tajemství aneb není proč se bát. Vycházka seznamuje děti hravou formou s historií města, pověstmi a povídačkami a je určena pro děti od 8 let. Sraz na letošní poslední noční vycházku pro děti je v pátek 26. srpna 2016 ve 20.30 u Infocentra Pod Velvarskou branou. Vstupné: děti 45,- Kč / dospělí 65,- Kč.

Archív novinek a zajímavostí

Slánský VideoMagazín Lepší místo Slánská radnice

Důležité informace 

Rozdělení finančních příspěvků z rozpočtu města na pořádání kulturních akcí v roce 2016.

RDK poskytuje informace o odstávkách jednotlivých kotelen, včetně informativního rozpisu odstávek.

Rozdělení dotací z rozpočtu města pro sportovní a zájmové organizace na činnost a granty na rok 2016.

Trhy na náměstí - Rozpis trhů na Masarykově náměstí ve Slaném konaných v roce 2016.

Stání silničních motorových vozidel - ceník platný od 1.1.2016 za užití místních komunikací nebo jejich určených úseků vymezených v nařízení Města Slaný č. 1/2013 k stání silničních motorových vozidel.

Komunální odpad - Oznámení k místnímu poplatku za provoz systému shromažďování, sběru , přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů pro rok 2016.

Informování e-mailovou poštou - podrobnosti o zasílány aktuálních informací z městského úřadu týkající se např. výluk v dodávkách médií, upozornění na splnění poplatkových povinností, nebo pozvánkek na akce města...

Vlastnictví nemovitostí - úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových vyzývá vlastníky nemovitostí, kteří nejsou dostatečně určitě označeni v katastru nemovitostí, aby se přihlásili ke svému vlastnictví uvedené nemovitosti. Nepodaří-li se vlastníka zjistit po uplynutí 10 let, stane se nemovitost vlastnictvím státu.

Aktuálně z úřední desky 

Servis

Software pro prohlížení dokumentů:

office Rozšíření office 2003 (.docx, .xlsx)

docProhlížeč WORD 2003 (soubory .doc)

xlsProhlížeč EXCEL 2003 (soubory .xls)

pdfProhlížeč Adobe Reader (soub. .pdf)

flashplayerPřehrávač online videa (videomag.)

Mějte aktuální informace jako první:

rss Odebírejte RSS zdroj meuslany.cz

Více informací o RSS a jak jej používat

Praktické a zajímavé

 
© MěÚ Slaný 2007, RSS, Prohlášení o přístupnosti, Kontakty, Napište nám, Webmaster: Tomáš Salaba
Městský úřad Slaný, Velvarská 136, 274 01 Slaný, ústředna: 312 511 111, fax: 312 522 771
Stránky vytvořil: Jaroslav Cvrček - Acheta.com, hosting: ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.