Rozbalit celou nabídku
16. městské slavnosti ve Slaném, 2014

upoutávkový obrázek k článku: Svoz elektroodpadu a baterií

17.04.2014

Svoz elektroodpadu a baterií

Společnost REMA Systém v rámci projektu "Buď líný" připravila pro občany města Slaný svoz elektroodpadu a baterií zdarma. Svoz si můžete objednat v termínu od 19.5.2014 do 30.5.2014 dle individuální domluvy přímo z Vaší domácnosti.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Slánská akademie volného času – dnešní Čína a tradice

15.04.2014

Slánská akademie volného času – dnešní Čína a tradice

Zájem o čínské umění ve Slaném se datuje do roku 1935. Tehdy, díky aktivitě malíře Ludvíka Kuby, proběhla ve slánské sokolovně památná výstava čínského umění. Na tuto iniciativu navázali před několika lety a pozvali do Slaného sinoložku Dr. Zlatu Černou, předsedkyni Česko-čínské společnosti, která se soustavně zabývá čínským uměním. Její další přednáška proběhne v sobotu 26. dubna od 9:15 v salónku hotelu Grand.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Výzva - vlastnictví nemovitostí

01.04.2014

Výzva - vlastnictví nemovitostí

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových vyzývá vlastníky nemovitostí, kteří nejsou dostatečně určitě označeni v katastru nemovitostí, aby se přihlásili ke svému vlastnictví uvedené nemovitosti. Nepodaří-li se vlastníka zjistit po uplynutí 10 let, stane se nemovitost vlastnictvím státu.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Přípravná třída

25.03.2014

Přípravná třída

Základní škola, Slaný, Palackého 570, Vám nabízí ve školním roce 2014/2015 přípravnou třídu. Přípravná třída je určená pro děti sociálně znevýhodněné ve věku 5 let, nebo s odloženou školní docházkou. Děti se budou na školu připravovat hravou formou v malé skupince pod vedením zkušené učitelky.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Poradenské centrum rovných příležitostí

01.06.2013

Poradenské centrum rovných příležitostí

Město Slaný v rámci projektu "Nastavení rovných příležitostí na MěÚ Slaný", CZ.1.04/3.4.04/88.00208 bylo na MěÚ Slaný zřídilo poradenské místo pro cílovou skupinu matky a otcové na a po rodičovské dovolené, které se především zaměřuje na poradenské služby v oblasti v oblasti slaďování profesního a rodinného života.
Zobrazit podrobnosti

upoutávkový obrázek k článku: 24. řádné zasedání zastupitelstva města

17.04.2014

24. řádné zasedání zastupitelstva města

1. místostarosta Královského města Slaného si dovoluje svolat 24. řádné zasedání zastupitelstva města, které se sejde dne 23.4.2014 v 15.00 hod. v Městském centru Grand ve Slaném.
Zobrazit podrobnosti

upoutávkový obrázek k článku: Brány památek dokořán

14.04.2014

Brány památek dokořán

V rámci Mezinárodního dne památek a sídel budou ve čtvrtek 24. dubna zpřístupněny v době od 9 do 12 tři hlavní památky ve Slaném – klášterní kostel Nejsvětější Trojice, kolejní kaple piaristů v muzeu a samozřejmě hlavní kostel sv. Gotharda. V čase otevření památek proběhnou v jednotlivých objektech také přednášky, a to vždy o 9., 10. a 11 hodin.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Dotazník šetření spokojenosti klientů městského úřadu

01.04.2014

Dotazník šetření spokojenosti klientů městského úřadu

Vážení občané, naším cílem je poskytovat kvalitní a rychlé služby v příjemném prostředí. Proto jsme pro Vás připravili krátký dotazník, kde bude prostor pro vaše hodnocení a návrhy, které by přispěly ke zlepšení naší práce a Vaší spokojenosti. Pokud v nich nenajdete problematiku, která Vás trápí, napište nám i přesto svůj názor. Vaše náměty, připomínky a dotazy budou předány příslušnému odboru k vyřízení. Dotazník spokojenosti je součástí realizovaného projektu - "Zefektivnění řízení města a MěÚ" s reg.č.: CZ.1.04/4.1.01/89.00114 spolufinancovaného z fondů EU prostřednictvím OPLZZ.
Děkujeme za Vaši vstřícnost a Váš čas.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Informace o plánovaných zásazích ve veřejné zeleni

17.03.2014

Informace o plánovaných zásazích ve veřejné zeleni

Na základě podnětů občanů města byla provedena kontrola zdravotního stavu stromořadí v ulici Wilsonova a Smečenská. Zjištěný stav dřevin byl důvodem pro vypracování odborného posudku, z kterého vyplynul požadavek na odstranění pěti stromů ve Smečenské ulici a celkovou obnovu topolové aleje u autobusové zastávky ve Wilsonově ulici. Zásah bude z bezpečnostních důvodů proveden do konce měsíce března, v letošní sezoně dojde k realizaci náhradní výsadby za odstraněné stromy.
MěÚ Slaný, odbor životního prostředí

upoutávkový obrázek k článku: Setkávání seniorů ve Slaném

11.03.2014

Setkávání seniorů ve Slaném

Knihovna Václava Štecha vás zve dne 18. března na slavnostní závěr cyklu Setkávání seniorů ve Slaném: Na kus řeči s přáteli a s bábovkou. Navštívit nás přijdou členové Společnosti patriotů Slaného. Sejdeme se ve 14 hodin v přednáškové místnosti.
Přejít na odkaz

Archív novinek a zajímavostí

Slánský VideoMagazín CzechPoint

Důležité informace 

Ceník pro parkovací dům platný od 01.04.2014.

BIO odpad - Termíny svozu bioodpadu pro rok 2014

Fond na obnovu domů - Rada města Slaného vyhlašuje výběrové řízení na poskytnutí příspěvku na rok 2014.

Trhy na náměstí - Rozpis trhů na Masarykově náměstí ve Slaném konaných v roce 2014.

Komunální odpad - Oznámení k místnímu poplatku za provoz systému shromažďování, sběru , přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů pro rok 2014

Podrobnosti o změně v městské hromadné dopravě.

Stání silničních motorových vozidel - ceník za užití místních komunikací nebo jejich určených úseků vymezených v nařízení Města Slaný č. 1/2013 k stání silničních motorových vozidel

Parkovací automaty CITYMETER - Mapa s rozmístěním a ceny parkovného platné k 1.3.2013.

Vlastnictví nemovitostí - úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových vyzývá vlastníky nemovitostí, kteří nejsou dostatečně určitě označeni v katastru nemovitostí, aby se přihlásili ke svému vlastnictví uvedené nemovitosti. Nepodaří-li se vlastníka zjistit po uplynutí 10 let, stane se nemovitost vlastnictvím státu.

Aktuálně z úřední desky 

Servis

Software pro prohlížení dokumentů:

office Rozšíření office 2003 (.docx, .xlsx)

docProhlížeč WORD 2003 (soubory .doc)

xlsProhlížeč EXCEL 2003 (soubory .xls)

pdfProhlížeč Adobe Reader (soub. .pdf)

flashplayerPřehrávač online videa (videomag.)

Mějte aktuální informace jako první:

rss Odebírejte RSS zdroj meuslany.cz

Více informací o RSS a jak jej používat

Praktické a zajímavé

 
© MěÚ Slaný 2007, RSS, Prohlášení o přístupnosti, Kontakty, Napište nám, Webmaster: Tomáš Salaba
Městský úřad Slaný, Velvarská 136, 274 01 Slaný, ústředna: 312 511 111, fax: 312 522 771
Stránky vytvořil: Jaroslav Cvrček - Acheta.com, hosting: ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.