Rozbalit celou nabídku
Slavnost světla 2014

upoutávkový obrázek k článku: Den pro dětskou knihu

10.11.2014

Den pro dětskou knihu

Knihovna V. Štecha vás srdečně dne 29. listopadu na zábavné dopoledne pro malé i velké příznivce knihovny – DEN PRO DĚTSKOU KNIHU. Těšit se můžete např. na soutěže, loutkové divadlo, vánoční minitrh a prodej knih z nakladatelství Albatros.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Rozkvetlé Vánoce

08.11.2014

Rozkvetlé Vánoce

Knihovna V. Štecha vás srdečně zve na výstavu a floristická show Lenky Janovské "Rozkvetlé Vánoce", která se koná 20. – 22. listopadu. Inspirujte se svěžími květinovými nápady pro vánoční atmosféru vašich domovů.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Uzavírka Ouvalové ulice

24.10.2014

Uzavírka Ouvalové ulice

Upozorňujeme, že v termínu od 5. září do 7. prosince 2014 dochází k uzavírce chodníku v ulici Ouvalova (naproti čp. 567 – vila Praga) z důvodu demolice objektů v rámci výstavby nových obchodních jednotek (bývalý aSERVIS). Dále dojde z důvodu bezpečnosti provozu k úplné uzavírce pozemní komunikace v termínu bouracích prací od 24. října do 2. listopadu 2014. Doprava bude vedena po objízdných trasách.
Zobrazit podrobnosti

upoutávkový obrázek k článku: Ustavující jednání zastupitelstva města

10.11.2014

Ustavující jednání zastupitelstva města

Starosta Královského města Slaného zve občany na pokračování přerušeného veřejného ustavující zasedání zastupitelstva města, které se sejde v pátek 14.11.2014 v 14:00 hod. v Městském centru Grand.
Zobrazit podrobnosti

upoutávkový obrázek k článku: Den poezie

07.11.2014

Den poezie

Knihovna V. Štecha vás srdečně zve 20. listopadu na Den poezie, tentokrát s podnázvem STARÉ CESTY. Večerem nás bude provázet Pavel Žalud, který nás potěší svojí poezií. Sejdeme se v přednáškové místnosti v 17 hodin.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Telefonní linky MěÚ opět v provozu

23.10.2014

Telefonní linky MěÚ opět v provozu

Z důvodu technické závady telefonní ústředny MěÚ Slaný byly některé telefonní linky městského úřadu nedostupné. V současné době je závada již odstraněna a všechny telefonní linky jsou dostupné.

upoutávkový obrázek k článku: Slaný a Slánsko ve XX. století

21.10.2014

Slaný a Slánsko ve XX. století

VII. ročník historické konference Slaný a Slánsko ve XX. století nese název Bílá místa historie a proběhne v sobotu 8. listopadu 2014 v městském centru GRAND ve Slaném.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Kompenzace jízdného občanům místní části Slaný Kvíc a Kvíček

13.10.2014

Kompenzace jízdného občanům místní části Slaný Kvíc a Kvíček

Rada města Slaný na svém jednání dne 24.9.2014 schválila kompenzaci jízdného formou peněžitého daru pro občany místní části Slaný Kvíc a Kvíček, kteří se přepraví mezi zastávkami Slaný, Kvíc – Slaný Arbesova na linkách 225009, 220036, 220063 a 220080 s účinností od 1.10.2014.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Hospodaření města

09.10.2014

Hospodaření města

V úterý 30. září převzal starosta města Mgr. Martin Hrabánek diplom a rozbor hospodaření od auditorské společnost AQE advisors a.s.,. Auditorská firma ověřila kvalitu hospodaření a udělila městu ratingové hodnocení B+ a STR2. Podle stupnice kvality je město subjektem s dobrou schopností splácet své aktuální závazky a doporučením sledovat budoucí rizika ve střednědobém horizontu.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Studentská anketa

06.10.2014

Studentská anketa

Vážení studenti, milí žáci,
dne 19. září se v MC Grand uskutečnilo Studentské fórum, kterého se zúčastnili i vybraní žáci slánských základních a středních škol. Účastníci určili problémy, které, z jejich pohledu, město Slaný trápí. Vy máte v tuto chvíli jedinečnou možnost z těchto problémů vybrat ten, který je podle Vás nejdůležitější a mělo by se jím město zabývat nejdříve. Tento problém zakřížkujte v tabulce. Každý z vás má pouze jeden hlas. Anketa je anonymní, vyplňte, prosím, pouze svůj věk. Z výsledků ankety bude následně vybráno deset nejdůležitějších problémů města, které se porovnají s výsledky Studentského fóra a následně předají zastupitelům.
Dotazník je určen pouze studentům a žákům do 25 let!
Přejít na odkaz

Archív novinek a zajímavostí

Slánský VideoMagazín CzechPoint

Důležité informace 

Informování e-mailovou poštou - podrobnosti o zasílány aktuálních informací z městského úřadu týkající se např. výluk v dodávkách médií, upozornění na splnění poplatkových povinností, nebo pozvánkek na akce města...

Ceník pro parkovací dům platný od 01.04.2014.

BIO odpad - Termíny svozu bioodpadu pro rok 2014

Fond na obnovu domů - Rada města Slaného vyhlašuje výběrové řízení na poskytnutí příspěvku na rok 2014.

Trhy na náměstí - Rozpis trhů na Masarykově náměstí ve Slaném konaných v roce 2014.

Komunální odpad - Oznámení k místnímu poplatku za provoz systému shromažďování, sběru , přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů pro rok 2014

Podrobnosti o změně v městské hromadné dopravě.

Stání silničních motorových vozidel - ceník za užití místních komunikací nebo jejich určených úseků vymezených v nařízení Města Slaný č. 1/2013 k stání silničních motorových vozidel

Parkovací automaty CITYMETER - Mapa s rozmístěním a ceny parkovného platné k 1.3.2013.

Vlastnictví nemovitostí - úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových vyzývá vlastníky nemovitostí, kteří nejsou dostatečně určitě označeni v katastru nemovitostí, aby se přihlásili ke svému vlastnictví uvedené nemovitosti. Nepodaří-li se vlastníka zjistit po uplynutí 10 let, stane se nemovitost vlastnictvím státu.

Aktuálně z úřední desky 

Servis

Software pro prohlížení dokumentů:

office Rozšíření office 2003 (.docx, .xlsx)

docProhlížeč WORD 2003 (soubory .doc)

xlsProhlížeč EXCEL 2003 (soubory .xls)

pdfProhlížeč Adobe Reader (soub. .pdf)

flashplayerPřehrávač online videa (videomag.)

Mějte aktuální informace jako první:

rss Odebírejte RSS zdroj meuslany.cz

Více informací o RSS a jak jej používat

Praktické a zajímavé

 
© MěÚ Slaný 2007, RSS, Prohlášení o přístupnosti, Kontakty, Napište nám, Webmaster: Tomáš Salaba
Městský úřad Slaný, Velvarská 136, 274 01 Slaný, ústředna: 312 511 111, fax: 312 522 771
Stránky vytvořil: Jaroslav Cvrček - Acheta.com, hosting: ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.