Rozbalit celou nabídku

upoutávkový obrázek k článku: Informace o průběhu prací v Husově ulici

04.09.2015

Informace o průběhu prací v Husově ulici

Upozornění - Od dnešního dne tj. 4.9.2015 bude veřejné osvětlení v celé ulici Husova mimo provoz a to až do konce výstavby "Realizace Historického jádra města Slaný, ul. Husova".
Zobrazit podrobnosti

upoutávkový obrázek k článku: 12. zasedání zastupitelstva města - 2. část

03.09.2015

12. zasedání zastupitelstva města - 2. část

Starosta královského města Slaného svolává pokračování 12. řádné zasedání zastupitelstva města, které se uskuteční v sobotu 5.9.2015 od 8 hodin v městském centru GRAND.
Zobrazit podrobnosti

upoutávkový obrázek k článku: XII. Slánské rozhovory – v červáncích kalicha

03.09.2015

XII. Slánské rozhovory – v červáncích kalicha

Město Slaný se také zapojuje do celé řady akcí, které se letos pořádají u příležitosti 600. výročí upálení Mistra Jana Husa. Na podzimní úterý 6. října 2015 společně s klášterem bosých karmelitánů ve Slaném připravuje již XII. Slánské rozhovory, které budou věnovány Slánsku v době husitské, "druhému životu Mistra Jana Husa" a také, jako tradičně, památkám v regionu – tentokrát pohusitskému umění ve Slaném; program tak zakončíme v kostele sv. Gotharda ve Slaném.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Všechny děti jsou naše

02.09.2015

Všechny děti jsou naše

Benefiční akce "Všechny děti jsou naše" se bude konat 5.9.2015 v letním kině Slaný od 14 hodin. Pro děti budou připraveny soutěže a různé zajímavé hry. Současně bude probíhat výstava, vyhodnocení a aukce kreseb na téma "Mamča a mimčo". Od 17 hodin budou hrát kapely Young Bloods, The Bladderstones, Kujooni a Jablkoň. Vstupné je 150,- Kč pro dospělé, děti a učitelky kreslení zdarma. Cílem projektu je získat prostředky pro dokončení gynekologické ambulance ve slánské nemocnici. Pojďte i vy přispět!

upoutávkový obrázek k článku: Město začíná provozovat automatický parkovací dům

27.08.2015

Město začíná provozovat automatický parkovací dům

Od 1.9.2015 se město Slaný stává provozovatelem APD a proto na svém posledním jednání schválila Rada města nové ceníky pro parkovací dům.
Do 31.10.2015 budou vyhodnocovány všechny změny, které firma KOMA provedla v technickém řešení APD a proto bude v této době parkování za symbolickou 1 Kč/hod. 1.11.2015 vstoupí v platnost nový ceník na delší časové období.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Dny evropského dědictví (EHD) ve Slaném 4., 5. a 6. září 2015

26.08.2015

Dny evropského dědictví (EHD) ve Slaném 4., 5. a 6. září 2015

Přijměte pozvání na další ročník Dnů evropského dědictví ve Slaném. Na programu jsou koncerty (Otruby), prohlídka znovuzrozených památek (restaurovaná socha Panny Marie Bolestné u kláštera), prezentace sborníku Slánské rozhovory 2014 (studovna slánské knihovny), výstavky o obnovených památkách v regionu a husitských památkách.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Finanční úřad — Ukončení provozu pokladny

13.08.2015

Finanční úřad — Ukončení provozu pokladny

Finanční úřad pro Středočeský kraj oznamuje, že s účinností od 1.9.2015 dochází v souvislosti s optimalizací provozu hotovostních pokladen v rámci Finanční správy České republiky k ukončení provozu pokladny pro výběr hotovostních plateb daní a poplatků na Územním pracovišti ve Slaném.
Zobrazit podrobnosti

upoutávkový obrázek k článku: Upozornění na odpojení části městského rozhlasu

30.07.2015

Upozornění na odpojení části městského rozhlasu

V důsledku rekonstrukce Husovy ulice je od 20. července 2015 do doby položení nových kabelů v Husově ulici mimo provoz část městského rozhlasu, konkrétně v ulicích Husova, Třebízského, Navrátilova, Brožovského, Šultysova, Záfortenská, Smečenská, Jiráskova a v části města vyznačené na následující mapě.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Staročeský jarmark ve Třebízi

26.08.2015

Staročeský jarmark ve Třebízi

Pojďte si zpříjemnit sobotu 29.8.2015 do Třebíze, kde bude probíhat od 9 do 16 hodin oblíbený staročeský jarmark! Jarmark se ponese v duchu 40. výročí otevření třebízského muzea. Těšit se můžete na ukázky různých řemesel, folklorní hudbu, ochutnávky tradiční české kuchyně, zábavu pro děti a na mnoho dalších věcí.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Omezení dodávky vody ve Slaném

26.08.2015

Omezení dodávky vody ve Slaném

Z důvodu provozní havárie je nyní přerušena dodávka pitné vody v ulicích Arbesova, Gagarinova, Jana Želivského, Jiřího z Poděbrad, Kybalova a Lidická. Dodávka vody by se měla obnovit do 12 hodin. Náhradní zásobování je zajištěno voznicí, která bude projíždět sídlištěm.

Archív novinek a zajímavostí

Slánský VideoMagazín CzechPoint Slánská radnice

Důležité informace 

Rozdělení finančních příspěvků z rozpočtu města pro sportovní a zájmové organizace na činnost a granty na rok 2015.

BIO odpad - Termíny svozu bioodpadu pro rok 2015

Komunální odpad - Oznámení k místnímu poplatku za provoz systému shromažďování, sběru , přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů pro rok 2015

Informování e-mailovou poštou - podrobnosti o zasílány aktuálních informací z městského úřadu týkající se např. výluk v dodávkách médií, upozornění na splnění poplatkových povinností, nebo pozvánkek na akce města...

Trhy na náměstí - Rozpis trhů na Masarykově náměstí ve Slaném konaných v roce 2015.

Stání silničních motorových vozidel - ceník platný od 1.1.2015 za užití místních komunikací nebo jejich určených úseků vymezených v nařízení Města Slaný č. 1/2013 k stání silničních motorových vozidel

Vlastnictví nemovitostí - úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových vyzývá vlastníky nemovitostí, kteří nejsou dostatečně určitě označeni v katastru nemovitostí, aby se přihlásili ke svému vlastnictví uvedené nemovitosti. Nepodaří-li se vlastníka zjistit po uplynutí 10 let, stane se nemovitost vlastnictvím státu.

Aktuálně z úřední desky 

Servis

Software pro prohlížení dokumentů:

office Rozšíření office 2003 (.docx, .xlsx)

docProhlížeč WORD 2003 (soubory .doc)

xlsProhlížeč EXCEL 2003 (soubory .xls)

pdfProhlížeč Adobe Reader (soub. .pdf)

flashplayerPřehrávač online videa (videomag.)

Mějte aktuální informace jako první:

rss Odebírejte RSS zdroj meuslany.cz

Více informací o RSS a jak jej používat

Praktické a zajímavé

 
© MěÚ Slaný 2007, RSS, Prohlášení o přístupnosti, Kontakty, Napište nám, Webmaster: Tomáš Salaba
Městský úřad Slaný, Velvarská 136, 274 01 Slaný, ústředna: 312 511 111, fax: 312 522 771
Stránky vytvořil: Jaroslav Cvrček - Acheta.com, hosting: ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.