Rozbalit celou nabídku

upoutávkový obrázek k článku: Dětský den na atletickém stadiónu ve Slaném

27.05.2015

Dětský den na atletickém stadiónu ve Slaném

VSH Slaný a Technické služby Slaný zvou v sobotu 6.6.2015 na dětský den, který se uskuteční na atletickém stadiónu. Program začne v 10 hodin a můžete se těšit na soutěže z atletiky, hokeje, fotbalu, vystavené hasičské a popelářské vozy.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: 10. zasedání zastupitelstva města

26.05.2015

10. zasedání zastupitelstva města

10. zasedání Zastupitelstva města bylo zahájeno dne 25. května 2015. Po ukončení projednávání programového bodu č. 09/10/2015/ZM bylo předmětné zasedání starostou města přerušeno. Pokračování přerušeného 10. zastupitelstva města bylo stanoveno na sobotu 30. května 2015 od 8 hodin v Městském centru GRAND.
Zobrazit podrobnosti

upoutávkový obrázek k článku: Západoslovanský folklórní festival

25.05.2015

Západoslovanský folklórní festival

Jako již v předešlém roce se na Masarykově náměstí ve Slaném dne 6.6.2015 uskuteční Západoslovanský folklorní festival. Součástí festivalu je krojovaný průvod, přehlídka folklorních souborů. Současně bude probíhat i doprovodný program. Vstup volný.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Na kole dětem

22.05.2015

Na kole dětem

Dne 5.6.2015 bude městem projíždět peloton cyklistů v rámci 6. ročníku veřejné charitativní cyklo tour Na kole dětem. Jedná se o jedinečnou akci, která se svým charakterem a mezinárodním rozsahem zařadila mezi významné sportovní projekty na podporu onkologicky nemocných dětí. Peloton cyklistů v čele s Josefem Zimovčákem vyrazí na cyklojízdu ze Slaného zhruba ve 13:45. Přidat se může každý na kus, jednu etapu, nebo celou trasu.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Den dětí

21.05.2015

Den dětí

Dne 30.5.2015 proběhne mezinárodní den dětí od 13 do 17 hodin v Letním kině Slaný. Na programu jsou vystoupení kapel Valrock a Deratizéři, lanové aktivity, skákací hrad, surf simulátor, holandský kulečník, losování o ceny a mnoho dalších atrakcí. Večer od 22 hodin se bude promítat film Noc v muzeu 3. Vstup je 20,- Kč. POZOR: v případě špatného počasí se program přesouvá do MC GRAND!
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Omezení pracovní doby pokladny MěÚ a Czech POINTu

20.05.2015

Omezení pracovní doby pokladny MěÚ a Czech POINTu

V pátek 29.5.2015 bude z technických důvodů pokladna městského úřadu otevřena pouze do 11:00 a pracoviště Czech POINT do 12:15.
Děkujeme za pochopení

upoutávkový obrázek k článku: Výstava Ludvík Kuba a Slaný v Březnici

11.05.2015

Výstava Ludvík Kuba a Slaný v Březnici

Město Slaný a Březnice společně připravily výstavu Ludvík Kuba a Slaný, která byla otevřena v Galerii Ludvíka Kuby v Březnici, kde potrvá až do 2. srpna 2015. Na podzim bude v poněkud pozměněné podobě představena slánské veřejnosti ve Vlastivědném muzeu ve Slaném. V Březnici tak slánská kolekce Kubových obrazů významně doplňuje tamní stálou expozici tohoto významného malíře. K výstavě byl vydán průvodce, který je v prodeji ve slánském Infocentru.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Informace k dopravní situaci v ulici Šultysova

07.05.2015

Informace k dopravní situaci v ulici Šultysova

V Šultysově ulici probíhají práce na novém elektrickém vedení a je tak uzavřena ve směru od restaurace Hamburk. Dopravní situace a průjezdnost místem oprav je smluvně zajištěna společností, která práce provádí. Celková délka těchto prací, které omezují provoz, je jeden měsíc.
Opravy elektrického vedení budou potom pokračovat dalšími ulicemi města.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Kontrola vozidel

21.04.2015

Kontrola vozidel "v převodu"

V posledním čísle Slánské radnice jsme občany informovali o změně zákona o podmínkách provozu na pozemních komunikacích a povinnosti vlastníků vozidel ve statutu "v převodu" do 30.6.2015 dokončit přihlášení vozidla do registru vozidel. Pokud tak vlastníci neučiní, vozidlo bude po uvedeném termínu považováno za zaniklé.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Živé vysílání ze Slaného s bohatým programem

12.05.2015

Živé vysílání ze Slaného s bohatým programem

Masarykovo náměstí ve Slaném ožije v pátek 15. května ve 14 hodin koncerty hudebních hvězd s bohatým a zajímavým doprovodným programem. Do našeho města ho přiveze tým Českého rozhlasu Region.
Přejít na odkaz

Archív novinek a zajímavostí

Slánský VideoMagazín CzechPoint Slánská radnice

Důležité informace 

Komunální odpad - Oznámení k místnímu poplatku za provoz systému shromažďování, sběru , přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů pro rok 2015

Informování e-mailovou poštou - podrobnosti o zasílány aktuálních informací z městského úřadu týkající se např. výluk v dodávkách médií, upozornění na splnění poplatkových povinností, nebo pozvánkek na akce města...

Trhy na náměstí - Rozpis trhů na Masarykově náměstí ve Slaném konaných v roce 2015.

Stání silničních motorových vozidel - ceník platný od 1.1.2015 za užití místních komunikací nebo jejich určených úseků vymezených v nařízení Města Slaný č. 1/2013 k stání silničních motorových vozidel

Vlastnictví nemovitostí - úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových vyzývá vlastníky nemovitostí, kteří nejsou dostatečně určitě označeni v katastru nemovitostí, aby se přihlásili ke svému vlastnictví uvedené nemovitosti. Nepodaří-li se vlastníka zjistit po uplynutí 10 let, stane se nemovitost vlastnictvím státu.

Aktuálně z úřední desky 

Servis

Software pro prohlížení dokumentů:

office Rozšíření office 2003 (.docx, .xlsx)

docProhlížeč WORD 2003 (soubory .doc)

xlsProhlížeč EXCEL 2003 (soubory .xls)

pdfProhlížeč Adobe Reader (soub. .pdf)

flashplayerPřehrávač online videa (videomag.)

Mějte aktuální informace jako první:

rss Odebírejte RSS zdroj meuslany.cz

Více informací o RSS a jak jej používat

Praktické a zajímavé

 
© MěÚ Slaný 2007, RSS, Prohlášení o přístupnosti, Kontakty, Napište nám, Webmaster: Tomáš Salaba
Městský úřad Slaný, Velvarská 136, 274 01 Slaný, ústředna: 312 511 111, fax: 312 522 771
Stránky vytvořil: Jaroslav Cvrček - Acheta.com, hosting: ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.