Rozbalit celou nabídku

upoutávkový obrázek k článku: Slánská muzejní noc

26.05.2016

Slánská muzejní noc

Brány Vlastivědného muzea se otevřou pro veřejnost ve středu 1. června v 17 hodin při Slánské muzejní noci. Kromě stálých expozic a výstav bude v atriovém dvoře představena sochařská výstava kladenského rodáka Zdeňka Maniny. Vernisáž doplní Dividýlko Slaný scénkou ze hry Židovský pokr, na akordeon zahraje Filip Kratochvíl. V chodbě u atria bude zajištěno občerstvení.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Akce na garážování vašeho auta v APD

25.05.2016

Akce na garážování vašeho auta v APD

Dovolujeme si vás informovat o akční nabídce garážového a parkovacího stání v automatickém parkovacím domě, v centru města. Měsíční předplatné stojí 400 Kč, roční předplatné 4 500 Kč, vratná záloha na kartu je 300 Kč. Karta je k vyzvednutí v Infocentru Pod Velvarskou branou, kde vám též poskytnou bližší informace. Kompletní ceník naleznete zde. Pro snadnější zaparkování a orientaci v parkovacím domě je pro vás k dispozici asistenční služba a to denně od 6 do 18 hodin.

upoutávkový obrázek k článku: T-mobile Olympijský běh poprvé ve Slaném

18.05.2016

T-mobile Olympijský běh poprvé ve Slaném

Součástí propagace olympijského hnutí se stala akce Českého olympijského výboru – olympijský běh, která vznikla v roce 1987, a v loňském roce se jí zúčastnilo přes 25000 běžců. Aby olympijský běh byl přístupný co největšímu počtu závodníků a diváků, uskuteční se v centru našeho města. Termín je stanoven celostátně na den 22. června a bližší informace včetně registrace naleznete na: www.olympijskybeh.cz.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Lokální síťař v oblasti sociálně-právní ochrany dětí

17.05.2016

Lokální síťař v oblasti sociálně-právní ochrany dětí

Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Lokálního síťaře pro území ORP Slaný v rámci Projektu "Systémový rozvoj a podpora nástrojů sociálně-právní ochrany dětí".
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: Na Londě budou probíhat opravné stavební práce

06.05.2016

Na Londě budou probíhat opravné stavební práce

Kamerovou zkouškou byla na splaškové části kanalizace, která se opravovala při realizaci akce "Revitalizace historického jádra města Slaný - Husova ulice", zjištěna vada, která byla reklamována. Opravy začnou v pondělí 9.5. a skončí nejpozději 8.7.2016. Část, kterou je nutné opravit se nachází v úseku od obchodu Baťa po Spořitelnu a je v délce asi 20 metrů.
Děkujeme všem za pochopení.

upoutávkový obrázek k článku: Cyklistický závod Lidice 2016

25.05.2016

Cyklistický závod Lidice 2016

51. ročník cyklistického závodu s mezinárodní účastí se uskuteční ve 2. etapách. Města Slaného se týká zejména 1. etapa – "SLÁNSKÁ" časovka jednotlivců, která se koná v pátek 27. května 2016. Start je v 17 hodin u zimního stadionu. Dále se pojede přes Studeněves – Řisuty - Malíkovice a zpět. Délka etapy je 13,3 km.
2. etapa – "LIDICKÁ" startuje v sobotu 28. května ve 12 hodin.
Odbor dopravy a silničního hospodářství MěÚ Slaný vydal Rozhodnutí o povolení zvláštního užívání silnice. Prosíme všechny řidiče, aby dbali pokynů pořadatelů na trati, kteří mají pro tento účel pravomoci PČR nebo se trati v čase závodu spíše vyhnuli.
Přejít na odkaz

upoutávkový obrázek k článku: !! Připomínáme setkání se starostou ohledně dětských hřišť !!

18.05.2016

!! Připomínáme setkání se starostou ohledně dětských hřišť !!

Dnes, tj. 18.5.2016, proběhne od 16 hodin v Arbesově ulici (na budoucím Rákosníčkově hřišti) setkání starosty s veřejností ohledně výstavby dětských hřišť ve Slaném. Těšíme se na vaši návštěvu.

upoutávkový obrázek k článku: Návštěva papeže Františka ve Svaté zemi

17.05.2016

Návštěva papeže Františka ve Svaté zemi

Knihovna Václava Štecha ve Slaném vás zve na fotografickou výstavu. Vernisáž fotografické výstavy Návštěva papeže Františka ve Svaté zemi proběhne ve čtvrtek 19.5.2016 od 11:00 za přítomnosti zástupce izraelského ataše pana ERANA YUVANA v prostorách budovy knihovny.

upoutávkový obrázek k článku: Mistr Jeroným Pražský

17.05.2016

Mistr Jeroným Pražský

Ve středu 25. května vás zveme do malé galerie slánského muzea v 18 hodin na přednášku předního českého historika, odborníka na dobu husitskou prof. PhDr. Petra Čorneje, DrSc., k 600. výročí smrti kostnického mučedníka, českého filozofa a náboženského myslitele Jeronýma Pražského.

upoutávkový obrázek k článku: Malování kanceláře CzechPOINT na městském úřadě

13.05.2016

Malování kanceláře CzechPOINT na městském úřadě

POZOR ZMĚNA!!! Úpravy v kanceláři CzechPOINT a ověřování budou probíhat do úterý 17.05.2016. Ta zůstane přestěhována do vedlejší zadní místnosti. Vstup na pracoviště bude z chodby v zadní části vestibulu (naproti výtahu). Kvůli stěhování technického vybavení bude v úterý 17.5.2016 od 12:00 pracoviště CzechPOINT uzavřeno. Děkujeme Vám za pochopení.

Archív novinek a zajímavostí

Slánský VideoMagazín CzechPoint Slánská radnice

Důležité informace 

RDK poskytuje informace o odstávkách jednotlivých kotelen, včetně informativního rozpisu odstávek.

Rozdělení dotací z rozpočtu města pro sportovní a zájmové organizace na činnost a granty na rok 2016.

Trhy na náměstí - Rozpis trhů na Masarykově náměstí ve Slaném konaných v roce 2016.

Stání silničních motorových vozidel - ceník platný od 1.1.2016 za užití místních komunikací nebo jejich určených úseků vymezených v nařízení Města Slaný č. 1/2013 k stání silničních motorových vozidel.

Rozdělení finančních příspěvků z rozpočtu města na pořádání kulturních akcí v roce 2015.

Komunální odpad - Oznámení k místnímu poplatku za provoz systému shromažďování, sběru , přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů pro rok 2016

Informování e-mailovou poštou - podrobnosti o zasílány aktuálních informací z městského úřadu týkající se např. výluk v dodávkách médií, upozornění na splnění poplatkových povinností, nebo pozvánkek na akce města...

Vlastnictví nemovitostí - úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových vyzývá vlastníky nemovitostí, kteří nejsou dostatečně určitě označeni v katastru nemovitostí, aby se přihlásili ke svému vlastnictví uvedené nemovitosti. Nepodaří-li se vlastníka zjistit po uplynutí 10 let, stane se nemovitost vlastnictvím státu.

Aktuálně z úřední desky 

Servis

Software pro prohlížení dokumentů:

office Rozšíření office 2003 (.docx, .xlsx)

docProhlížeč WORD 2003 (soubory .doc)

xlsProhlížeč EXCEL 2003 (soubory .xls)

pdfProhlížeč Adobe Reader (soub. .pdf)

flashplayerPřehrávač online videa (videomag.)

Mějte aktuální informace jako první:

rss Odebírejte RSS zdroj meuslany.cz

Více informací o RSS a jak jej používat

Praktické a zajímavé

 
© MěÚ Slaný 2007, RSS, Prohlášení o přístupnosti, Kontakty, Napište nám, Webmaster: Tomáš Salaba
Městský úřad Slaný, Velvarská 136, 274 01 Slaný, ústředna: 312 511 111, fax: 312 522 771
Stránky vytvořil: Jaroslav Cvrček - Acheta.com, hosting: ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.